Blog

06.10.2023 | By Andrzej MACKOWIaK

Step by step Proof of Stake

Cały proces przejścia na konsenus proof-of-stake odbywa się w trzech fazach. W każdej z nich dołączani są niezależni walidatorzy (wybrani pośród dostawców FTSO), którzy mają za zadanie weryfikować transakcje i zabezpieczać sieć. U nich będzie można w przyszłości stakować swoje tokeny FLR.

09.09.2023 | By ANDRZEJ MACKOWIAK

Na co czekamy?

Wiele osób nie docenia potencjału sieci Flare. Analizując tylko to, co jest dostępne obecnie, a mianowicie użyteczność zapewniania danych na blockchain w sposób zdecentralizowany. Przez to można mieć wrażenie, że sieć Flare ma niewielki potencjał wzrostu. Jednakże, biorąc pod uwagę same F-Assets, można stwierdzić, że sieć Flare ma ogromny potencjał popytowy na natywne tokeny FLR/SGB.

08.08.2023 | By AnUBIS

Okiem społeczności - Connect everyone

Rozpoczynamy nową serię na blogu, zapoczątkowaną przez naszego cenionego członka społeczności, Anubisa z Flare Network Polska. W kolejnych wpisach Anubis, jako aktywny uczestnik, podzieli się swoimi głębokimi spostrzeżeniami na temat dynamicznego rynku kryptowalut oraz  Flare Network. Będziecie mieli okazję zobaczyć te obszary oczami zaangażowanego członka społeczności, co z pewnością przyniesie nowe perspektywy i wnioski. Zachęcamy do przeczytania pierwszego wpisu, który  pojawił się na naszym blogu!

31.07.2023 | By team focus

Flare Network Polska

Bez Was, wspaniałej społeczności, projekt Focus nie miałby sensu. Nie byłoby możliwe uruchomienie FocusTSO, gdyby nie Wasze olbrzymie zaangażowanie, za co cały zespół Focus serdecznie dziękuje i jednocześnie obiecuje, że dołoży wszelkich starań, aby nasz algorytm przynosił Wam jak najwięcej nagród w przyszłości. Ciągła praca oraz wiele wyzwań przed nami.

19.07.2023 | By Radek

Focus - Gra NFT

Nadszedł czas konkurencji ! Więcej informacji na naszym blogu.

30.06.2023 | By Andrzej

Focus TSO - Signal Provider

 Zespół Focus zdecydował się uczesniczyć we wspieraniu protokółu Flare Time Series Oracle gdyż widzimy w nim potencjał i szanse uczestniczenia w innowacyjnym rozwiązaniu od niemal samego początku. Według Nas sieć Flare będzie dużą cześcią przyszłych rozwiązań Zdecentralizowanych Finansów

03.06.2023 | By Andrzej

Kraken vs FTSO

Opisujemy raport opublikowany przez zespół Flare, który analizuje ceny aktywów dostarczanych przez giełdę Kraken i porównuje je z cenami dostarczanymi przez Flare Time Series Oracle (FTSO).

25.05.2023 | By Andrzej & Jacob

Analiza sytuacji spadku ceny $FLR na giełdzie Bitrue przed dystrybucją

Poniższy artykuł opiera się głównie na analizie sytuacji przeprowadzonej przez dostawcę sygnałów FTSO o nazwie AureusOx. W obszernym wpisie na Twitterze przedstawił on istotne kwestie dotyczące sprzedaży $FLR tuż przed oficjalną dystrybucją.

05.05.2023 | By Andrzej

Czy Flare jest rozwiązaniem dla Oracle?

W niniejszym artykule postaram się omówić obecne problemy, z jakimi boryka się świat zdecentralizowanych finansów oraz w jaki sposób sieć Flare może pomóc w ich rozwiązaniu. Skupię się również na wyjaśnieniu podstaw działania systemów Oracle oraz omówię ich słabe strony. Przybliżę także zasady funkcjonowania systemu FTSO w sieci Flare.

04.04.2023 | By Andrzej

Flare Network. Z czym to się je?

W niniejszym artykule przyjrzymy się sieci w całości , jej głównym funkcjom, tokenomii czy potencjałowi oraz udowodnimy że nie jest to zarówno „klon Ethereum” ani „XRP ze smart kontraktami”. Zapraszamy do zapoznania się artykułem.

2023 FCX Focus, All Rights Reserved.