Blog

Focus gra nft

Nadszedł czas konkurencji. Dokładny czas rozpoczęcia zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych godzin, więc bądźmy przygotowani. Oto zasady:

  • Dokładnie cztery elementy są na właściwym miejscu, więc nie martw się, jeśli nie będziesz mógł ich obracać lub przesuwać.
  •  Elementy zostały losowo wymieszane, ale wszyscy zaczną z takimi samymi ustawieniami. Oznacza to, że każdy ma równe szanse na wygraną. 
  • Będziesz musiał wybrać swoje ulubione ustawienie i zdecydować, czy wolisz grać na telefonie komórkowym czy na komputerze stacjonarnym.
  •  Nie ma potrzeby spieszyć się, ponieważ wydarzenie potrwa 7 dni. 
  • Im mniej ruchów, tym lepiej. Gracz, który wykona najmniejszą liczbę ruchów, wygrywa. 
  • Aby wygrać grę, musisz ustawić wszystkie elementy we właściwej kolejności, po czym na twoim ekranie pojawi się okno z tajnym kodem. Wystarczy zrobić zrzut ekranu całego ekranu i przesłać go do nas za pomocą prywatnej wiadomości na nasze konto na Twitterze https://twitter.com/FocusTSO.

Trzech graczy wygra następujące nagrody:

1.miejsce: NFT o wartości 2000 FLR*

2.miejsce: NFT o wartości 1500 FLR*

3.miejsce: NFT o wartości 1000 FLR*

Gwarantowana cena zakupu od zespołu Focus Nagroda NFT zostanie utworzona jako token NFT i wysłana do zwycięzcy. Zwycięzca może wystawić NFT na rynku NFT, a zespół Focus zapłaci gwarantowaną ilość tokenów FLR.

Celem tej mini gry jest zjednoczenie społeczności i zapewnienie rozrywki podczas gdy nasz dostawca sygnałów TSO, platforma delegacji i inne produkty nie są jeszcze dostępne. Powodzenia i dobrej zabawy!

2023 FCX Focus Rights Reserved